logo

Popis služieb

Popis služieb

Nivelizácia

Je podkladová vyrovnávajúca cementová vrstva vhodná pod všetky podlahové krytiny (vinyl, epoxid, polyuretán, koberec) Realizujeme ju iba certifikovanými nivelizačnými hmotami v hrúbkach od 0 – 40 mm.

Epoxidová liata podlaha

Tvrdá, dvojzložková živicová podlaha na báze epoxidu, môže byť ako finálna, je lesklá, vodeodolná, pôsobí zároveň ako hydroizolácia. Použitie len v interiéri. Hrúbka od 1,5 -3 mm. Na výber vyše 1000 odtieňov. Odolnosť povrchu voči mechanickému poškriabaniu cca ako pri drevených parketách. Možnosť úpravy do polomatu a matu.

Polyuretánová liata podlaha

Pružná, dvojzložková živicová podlaha na báze polyuretánov, nutnosť úpravy povrchovým lakom (lesk, polomat, mat). Pôsobí zároveň ako hydroizolácia. Použitie interiér, exteriér. Hrúbka od 1,5 – 3 mm. Na výber vyše 1000 odtieňov. Odolnosť voči mechanickému poškriabaniu cca ako pri epoxide. Pri dlhodobom bodovom zaťažení na jednom mieste (nohy skrine, stola a pod.) sa miesto od váhy predmetu pretlačí a nevráti do pôvodnej polohy. Krátkodobé zaťaženie je bezproblémové.

Pohľadový betón

Pôvodne fasádny systém určený tak do exteriéru ako aj interiéru. Vodeodolný. Hrúbka cca 1,5 – 2 mm. Možnosť výberu niekoľkých odtieňov. Možnosť vytvárať dizajnové prvky, debnenie, rastre. Možnosť brúsiť do viacerých úrovní odlesku. Možnosť impregnácie nanotechnológiou.

Benátske štuko

Tenkovrstvá lesklá vápenná stierka s mramorovým efektom. Použitie len v interiéri. Hrúbka 0,5 – 1 mm. Na výber vyše 1000 odtieňov. Možnosť voskovania (odolnosť voči vode),

Tekuté tapety

Hrudkovitá vláknitá stierka z hodvábnych vláken a celulózy. Hrúbka cca 3 – 5 mm. Možnosť vytvárať obrazce. Použitie len v interiéri. Čiastočne zvukovo izolačná, udržiava príjemnú klímu. Nevyžaduje žiadnu prípravu podkladu.

Epoxidové panely FW panels

Ako jediná firma na Slovensku vám prinášame kusovú výrobu epoxidových panelov FW panels. Jedná sa o jedinečné dizajnové kusy, každý je sám o sebe originál. Na výber máte veľké množstvo farebných prevedení a kombinácií. Od jednofarebných plôch, až po 3D. Panely majú štandardne maximálny rozmer 1,15 x 2,35 metra, no dokážeme vyrobiť na objednávku aj nadrozmerné kusy.

Využitie: Sprchové kúty, ako náhrada obkladov, steny okolo vaní, obloženie geberitov, zásteny za kuchynské linky a iné.

Základné vlastnosti: Nehorľavé, zdravotne nezávadné, vodeodolné, ťažko rozbitné, ľahké (nie je potrebné žiadne špeciálne kotvenie na stenu), takmer nulová tepelná rozťažnosť, hrúbka panelov je 14 mm – 18 mm podľa prevedenia

Keďže sa jedná o „hand made“ a kusovú výrobu, drobné vizuálne odchýlky v prevedení jednotlivých panelov patria k základnému charakteru výrobku a sú znakom jedinečnosti a originality každého kusu. Tak ako nenájdete dva rovnaké kusy mramoru, tak aj FW panels sú kus od kusu jedinečné.

3D liate podlahy

Epoxidová podlaha s efektom 3D, ktorá je docielená základnou podkladovou epoxidovou vrstvou, kde je na výber vyše 1000 odtieňov, a druhou, transparentnou vrstvou, do ktorej sa pridávajú predmety, alebo efektné glitre, ktoré vytvárajú dojem priestorovej hĺbky svojím samovoľným rozložením. Takmer neobmedzená možnosť kombinácií od perlete a holografických, až po kovové efekty (zlato, striebro, meď, titán,bronz...)

Použitie len v interiéri. Hrúbka cca 3 mm.